Su-24M Trumpeter 1/48 [ Galeria ]

IN POWER WE TRUST

Moderator: Arkady72

Robert O.

Re: Su-24M Trumpeter 1/48 [ Galeria ]

Post autor: Robert O. »

to ja tez pokażę swoją kotkę Abi ,co do kłaków to z kota nie ma tak dużo z labradora to dopiero masakra
Obrazek
Obrazek

i Amon ze mna na spacerze

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: Su-24M Trumpeter 1/48 [ Galeria ]

Post autor: Arkady72 »

Siara pisze:Ten watek powinien sie nazywac: "Show me your pussy" :lol:
Spread your pussy :lol: ...
Niech tu zostaną kociaki, mnie to nie przeszkadza.
A tutaj Szymon, za młodu był ćwiczebnym celem dla Niny, teraz żyją w zgodzie.
Obrazek
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Su-24M Trumpeter 1/48 [ Galeria ]

Post autor: tankmania »

A mi 5 dni temu padł szynszyl po 9 latach. Żona zapytała "co on tak leży i leży...".
Marek Naja
Posty: 136
Rejestracja: pn 30 lip 2012, 20:50

Re: Su-24M Trumpeter 1/48 [ Galeria ]

Post autor: Marek Naja »

Miałem nie dawno to samo. Nasza suczka po 15 latach zasnęła snem wiecznym. A ponieważ z racji wieku większość czasu spędzała na spaniu, to żona się nawet nie zorientowała. Dopiero ja w nocy udając się do kibelka zagadałem do pieska, a ten nic. Podszedłem, pogłaskałem, a pies już sztywny... Póki noc i dzieci śpią, to zapakowałem psa w pudełko i na balkon, a w dzień pojechałem na działkę i zrobiłem pogrzeb. Na następnego zwierzaka się nie zapowiada, bo żona nie przepada za nimi, a już kotów nienawidzi :) Jakieś urazy z dzieciństwa czy coś. Na razie pracuję nad żoną szczując ją dziećmi, kreśląc katastroficzne wizje mieszkania na wsi, gdzie duży pies jest pierwszą linią obrony, a poza tym jak wieś, to prędzej czy później myszy. Na razie wywalczyłem rybki w akwarium...
A tematyczna Suczka piękna, sam się niedawno przymierzałem do kupna tego zestawu ale teraz to już nie wiem po co :) No ale pomału nową modelarnię kończę. Żona jak zeszła do piwnicy i zobaczyła moje nowe lokum, to najpierw oniemiała, a potem zaczęła atakować, że przeznaczyłem na swoje potrzeby stanowczo za dużo miejsca. Musiałem improwizować, że przecież muszę mieć miejsce i na pracownię, komputery, ploter w końcu, a modele to tam w kącie...
tankmania
Posty: 4010
Rejestracja: pt 22 cze 2012, 23:22
Lokalizacja: Raz na wozie, raz pod wozem.

Re: Su-24M Trumpeter 1/48 [ Galeria ]

Post autor: tankmania »

Marek Naja pisze: gdzie duży pies jest pierwszą linią obrony
Mi/nam prawdopodobnie pies uratował życie. Bandziory już były na balkonie i wchodzili przez drzwi jak się rzucił i ich przegonił. Miałem wtedy ok. 16 lat i sen taki, że mnie wynieść można było.
Awatar użytkownika
Robert P
Posty: 883
Rejestracja: pn 09 lip 2012, 08:36
Lokalizacja: prawie Wawa

Re: Su-24M Trumpeter 1/48 [ Galeria ]

Post autor: Robert P »

Kurcze, wchodzę z pytaniem, a tu jakiś zwierzyniec :lol:
To nie będę gorszy i też się pochwalę, nie jest to Su-czka, ale za to agregat jakich mało:

Na swoim posłaniu:

Obrazek

I jak zawsze maltretowany przez córeczkę. Ja bym tyle nie zniósł :D

Obrazek

To co ona z nim wyczynia, to istne szaleństwo, a czasami mi się wydaje, że pies nie ma kręgosłupa ;)

A teraz na temat. Artur, jak malowałeś te żółte kabelki we wnękach podwozia? Wklejałeś pomalowane, czy maskowałeś i malowałeś? Nie wyglądają na malowane pędzlem. Wyszły świetnie :shock:
Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

Re: Su-24M Trumpeter 1/48 [ Galeria ]

Post autor: Arcturus »

Ja i tak jestem chyba królem - 6 kotów i 3 psy. To głównie działalność Żony, ale przy niej nawet polubiłem koty, i to bardzo. Psów za to nie, i raczej nigdy nie polubię :)
EDIT : parę fotek

ObrazekObrazekObrazekObrazek
bywają też sukcesy hodowlane:Obrazek
, choć teraz już całość inwentarza wysterylizowana.
Awatar użytkownika
Arkady72
Posty: 1854
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:26
Lokalizacja: Nowogard

Re: Su-24M Trumpeter 1/48 [ Galeria ]

Post autor: Arkady72 »

Robert P pisze: Artur, jak malowałeś te żółte kabelki we wnękach podwozia? Wklejałeś pomalowane, czy maskowałeś i malowałeś? Nie wyglądają na malowane pędzlem. Wyszły świetnie
Pędzelek, żółte vallejo.
Arcturus pisze:Obrazek
Krzyżowanie ras? :D
Obrazek
"Oprócz kobiet i dzieci..."
Awatar użytkownika
Robert P
Posty: 883
Rejestracja: pn 09 lip 2012, 08:36
Lokalizacja: prawie Wawa

Re: Su-24M Trumpeter 1/48 [ Galeria ]

Post autor: Robert P »

Arkady72 pisze:Pędzelek, żółte vallejo.
A chciałem się pozbyć zakupionych onegdaj Vallejo. Ze 20 parę flaszek tego mam. A tu coraz częściej czytam, jak dobre są pod pędzel.

Rozcieńczasz pod pędzel, czy prosto z butelki?
Siara
Posty: 501
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:39

Re: Su-24M Trumpeter 1/48 [ Galeria ]

Post autor: Siara »

Robert P pisze:
Arkady72 pisze:Pędzelek, żółte vallejo.
A chciałem się pozbyć zakupionych onegdaj Vallejo. Ze 20 parę flaszek tego mam. A tu coraz częściej czytam, jak dobre są pod pędzel.

Rozcieńczasz pod pędzel, czy prosto z butelki?
One sa swietne pod pedzel.
Ja rozcienczalem woda destylowana, a to dlatego, zeby zawarte w zwyklej wodzie zwiazki metali ciezkich i kamien nie odkladal sie na modelu/figurce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arkady72”