[W] Różne takie

Moderator: Arcturus

karolkonw
Posty: 899
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:12

Re: [W] Różne takie

Post autor: karolkonw »

bohdan pisze:
karolkonw pisze: a bardziej po polsku - w sensie moze to tylko ja ale nie rozumiem:(

Se5 na razie se poczeka bo naciagi mnie mecza przeokrutnie w nim i wogole bez sensu może to zrozumiesz bo moglem nie kombinowac tylko zrobic pyk pyk jak arkady w dziurke wiec ROBIE KACZKE Z DEMOBILU bo jak mozna lepic modele w kraju w ktorym lamana jest konstytucja???? Bedzie syfna brudna i wyjeta psu z dupy przez gar...
Dziekuje pomogles!!!
BUZIAKI!
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: [W] Różne takie

Post autor: bohdan »

nie nie pomogłem bo nie miałem zamiaru pomagać. Nabijam się tylko z tego co wyklepujesz w pośpiechu z klawiatury telefonu

a już poważniej to moim zdaniem fiński meserszmit jest spoko. Artur możesz pójść w baroki na ciemnym zielonym. rozjaśniając mocniej. coś ala wypłowienia. nie odkładaj tego na później
karolkonw
Posty: 899
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:12

Re: [W] Różne takie

Post autor: karolkonw »

To nie jest miejsce na nabijanie się
Nabijać będziemy się w Łodzi
Awatar użytkownika
potez
Posty: 1397
Rejestracja: czw 12 lip 2012, 09:46

Re: [W] Różne takie

Post autor: potez »

bohdan pisze:
karolkonw pisze: (

Bedzie syfna brudna i wyjeta psu z dupy przez gar...
Zgłaszam obu do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, Prokuratury Generalnej i Kryśki Pawłowicz - 3 lata w celi macie gwarantowane sadyści i zboczeńcy!!!
tak, jestem #ponurymodelaż
Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

Re: [W] Różne takie

Post autor: Arcturus »

bohdan pisze:nie nie pomogłem bo nie miałem zamiaru pomagać. Nabijam się tylko z tego co wyklepujesz w pośpiechu z klawiatury telefonu

a już poważniej to moim zdaniem fiński meserszmit jest spoko. Artur możesz pójść w baroki na ciemnym zielonym. rozjaśniając mocniej. coś ala wypłowienia. nie odkładaj tego na później
Wląśnie się waham, czy zostawić lekkie wypłowienia czy iść dalej. JAkby nie było, PRAWDA HISTORYCZNA jest taka, że samolot latał jeszcze w bodajże 1949, więc mógł być złachany,
Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

Re: [W] Różne takie

Post autor: Arcturus »

W Uodzi napocząłem wyjątkową pokrakę - Nagamchon Psiabuda Wczesna z Tiger MOdel, w 1/35. Jak na razie model fajny, choć bywają niespodzianki. Szkoda tylko, że strasznie mało zdjęć oryginału w sieci można znaleźć, lekko to zaskakujące...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

Re: [W] Różne takie

Post autor: Arcturus »

Dawno nic nie wrzucałem, więc temat główny obecnie - zimowa Edkowa foczka z bebechami... Źle skadrowana, ale w końcu to nie jest forum fotograficzne.
Obrazek
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: [W] Różne takie

Post autor: bohdan »

:banana: ależ tu można poszaleć z malowaniem :)
Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

Re: [W] Różne takie

Post autor: Arcturus »

bohdan pisze::banana: ależ tu można poszaleć z malowaniem :)
O tak :lajkonik:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
karolkonw
Posty: 899
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 18:12

Re: [W] Różne takie

Post autor: karolkonw »

DLUB!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arcturus”