[G] Ft-17 "Lis", Meng, 1:35

Moderator: Arcturus

Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

[G] Ft-17 "Lis", Meng, 1:35

Post autor: Arcturus »

Prezentuję ukończony model FT-17 o nazwie własnej "Lis" z 1. Pułku Czołgów, 1920 rok. Kalkomanie produkcji P. Adama Jońcy.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Robert O.

Re: [G] Ft-17 "Lis", Meng, 1:35

Post autor: Robert O. »

podoba sie bardzo ,ale to namber trzy ,sory :lol: Ukiego i Grzesia soM lepsze /w takiej kolejnosci
Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

Re: [G] Ft-17 "Lis", Meng, 1:35

Post autor: Arcturus »

Robert O. pisze:podoba sie bardzo ,ale to namber trzy ,sory :lol: Ukiego i Grzesia soM lepsze /w takiej kolejnosci
Dzięki, zawsze to miejsce "na pudle". Nawet jak jest tylko trzech zawodników :lol:
Awatar użytkownika
Slash2
Posty: 620
Rejestracja: wt 12 mar 2013, 15:46

Re: [G] Ft-17 "Lis", Meng, 1:35

Post autor: Slash2 »

Jest śliczny. Troszkę mi błotko nie leży. Chyba za jednolity kolor ma i za bardzo podobny do tego z kamuflażu. A łopatę to chyba za karę cała załoga pucowała ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Arcturus
Posty: 945
Rejestracja: wt 03 lip 2012, 17:40
Lokalizacja: San Escobar

Re: [G] Ft-17 "Lis", Meng, 1:35

Post autor: Arcturus »

Slash2 pisze:Jest śliczny. Troszkę mi błotko nie leży. Chyba za jednolity kolor ma i za bardzo podobny do tego z kamuflażu. A łopatę to chyba za karę cała załoga pucowała ;)
Dzięki! To moje pierwsze błotne zapasy, uczem siem.
Zrobiłem nowe zdjęcia, chyba trochę lepsze. Tylko że ujawniły babole, takie jak obleziona z farby końcówka łańcucha :)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Slash2
Posty: 620
Rejestracja: wt 12 mar 2013, 15:46

Re: [G] Ft-17 "Lis", Meng, 1:35

Post autor: Slash2 »

Próbowałeś może tego łańcuszka przed malowanie trochę nad ogniem wyżarzyć? Ale nie za długo bo skruszeje. Najbardziej mi się podoba chyba w tym modelu spasowanie kolorów kamuflażu.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Arcturus”