Magic Sculp

Kupię, sprzedam, wymienię, oferty
Awatar użytkownika
Robert P
Posty: 883
Rejestracja: pn 09 lip 2012, 08:36
Lokalizacja: prawie Wawa

Magic Sculp

Post autor: Robert P »

Odkupię jakąś niewielką ilość, powiedzmy 25g ewentualnie 50g obydwu mas, ale nie z tego, co konfekcjonuje do sprzedaży jeden ze sklepów modelarskich.
Mam ten produkt z ww sklepu (od stycznia tego roku) i jedna z mas, ta ciemniejsza, nie dość że się miejscami skrystalizowała, to na dodatek wyciekło z niej coś na kształt oleistej cieczy - nie wiem, czy to normalne jest, pomimo że zapakowane szczelnie w torebki strunowe. Po za tym, po dokładnym wymieszaniu każdej z osobna i obydwu ze sobą w równych proporcjach, schnie mi to już trzeci dzień i nie dość że się w pełni nie utwardziło, to jeszcze nie bardzo trzyma się tworzywa.
Ilość nie duża, bo większej ilości nie będę w stanie przerobić przez parę lat i szkoda nie tylko kasy ale i dobrego surowca.
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Magic Sculp

Post autor: KFS-miniatures »

Robert P pisze:Mam ten produkt z ww sklepu (od stycznia tego roku)
od kiedy byś nie miał, to ten bandyta Bułhak sprzedaje w adalbertusie starą masę, nadającą się do wyrzucenia.

i co prawda owszem, żywica wmagic sculpie ma tendence do pocenia się i podsychania na powerzchni, ale nawet wtedy po zmieszaniu z wypełniaczem masa powinna zachowywać się własciwie.
Awatar użytkownika
Robert P
Posty: 883
Rejestracja: pn 09 lip 2012, 08:36
Lokalizacja: prawie Wawa

Re: Magic Sculp

Post autor: Robert P »

To miałby ktoś do odsprzedania jakąś cząstkę tej masy zdatnej do użycia? Nie ukrywam, że nabyłbym bardzo szybko.
Awatar użytkownika
Przemek - MaXus
Posty: 519
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 07:42
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Magic Sculp

Post autor: Przemek - MaXus »

Zapytaj subgrafika - Paweł miał kiedyś, może jeszcze aktualne.
Awatar użytkownika
Przemek - MaXus
Posty: 519
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 07:42
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Magic Sculp

Post autor: Przemek - MaXus »

KFS-miniatures pisze:miał magica czy duro?
Aj, pojebało mi się - miał Green Stuff'a.

A to duro,to co za ustrojstwo?
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Magic Sculp

Post autor: KFS-miniatures »

Przemek - MaXus pisze:A to duro,to co za ustrojstwo?
Przemek - MaXus pisze:Green Stuff
Awatar użytkownika
KFS-miniatures
Posty: 6382
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 01:23
Kontakt:

Re: Magic Sculp

Post autor: KFS-miniatures »

Została mi zwrócona uwaga, całkiem słusznie zresztą, iż zbytnio sobie pofolgowałem w doborze słów.
Wojciech Bułchak miał prawo poczuć się urażonym gdy użyłem pod jego adresem słowa 'bandyta'. mogę tu tłumaczyć, iż miało to raczej miec wagę krotochwilnej inwektywy, niźli zarzutu prowadzenia działalności niezgodnej z prawem czy obyczajnością, niemniej jednak słowo to swą moc ma. Dlatego też, skoro publicznie obelgę wyartykuowałem, publicznie też chciałem za nią przeprosić.

ucziwośc nakazuje też nadmienić, iż nie prowadze kontroli jakosci towaru, jak ma w swojej ofercie Adalbertus, wiec kilka przypadków starej masy nie wystarczy by przekuć to w regułę. a trefny towar zawsze można reklamować u sprzedawcy.
Awatar użytkownika
panzerflix
Posty: 369
Rejestracja: ndz 24 cze 2012, 04:56

Re: Magic Sculp

Post autor: panzerflix »

tak zasadniczo teoretycznie
to magic sculp ma chyba producenko
lajftajm dzialanie - nawet na tym od adalbertusa
w ulotce jest informacja - swoja droga
sprawdze czy moj mi dziala ... bom go dawno nie uzywal
a tez ma ciemna strona zolty olej ...


P
You are not your thoughts. You are not your story. You are not your body.
Experience your thoughts, experience your story, experience your body, as none of it will last.


http://www.fromthetrunk.com | http://www.panzerflix.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bazar”