Strona 1 z 26

Czołki Srołki 1:72

: pn 16 lip 2018, 23:07
autor: Szydercza Gała
Tak se ostatnio zamyślałem i zamyślałem o czołkach małych, no i w końcu wymyśliłem, se kupiłem, a tera se zrobie :lol: :lol: Ostatniego czołga z plastiku to zrobiłem z 15 lat temu, więc w zasadzie do dla mua terra incognita :lol: :lol: Takie mam:

Obrazek

Dzisiaj sobie grzecznie wieczorkiem zalewałem łoszem bulaje w żabie, a w międzyczasie.....

HOCZKIS SROCZKIS :D

Obrazek

Obrazek

a tu nawet z otFartOM klapkOM

Obrazek

Zaimponował mi ten mały chińczyk, muszę przyznać, klik pstryk i gotowe pasuje bez uzycia młotka. Żeby te moje statki się tak składały... no może i złom sie tak składał, ale tylko on :lol: :lol: Ten będzie szFaPski w pancergrau, bo trza zacząć od czegoś prostego, z czym powinienem dać sobie radę :lol: Nie przyklejałem mu jescze jakichś pierdół w stylu tłumiki kilofy i takie tam, bo muszę zaszpachlować łaączenia. Jutro będę łoszował tego większego to pewnie przy okazji przew technicznych się zrobi :lol:
Grzesiuniunio jak masz jakieś papiery na te LECHICKIE hoczkisy to zapodałbyś przy okazji co? tego drugiego chciałem se zrobić z plusem ;) Tak wiENc kierujcie mnOM towarzysze i obywatele, cobym jakichś gupot nie narobił.... za dużo :lol: :lol:

Re: Czołki Srołki 1:72

: wt 17 lip 2018, 19:02
autor: karolkonw
OLBRZYM!

Re: Czołki Srołki 1:72

: wt 17 lip 2018, 19:49
autor: hiwis
Gała robi Srołki - Super :-D
Bedom takie kafelkowe, klingońskie jak utki? ;-)

Re: Czołki Srołki 1:72

: wt 17 lip 2018, 20:14
autor: Szydercza Gała
Chiba nie, licze na Ciebie i Panzera :D Jakieś sugestie co do koloru? Planowałem do bazy modulacji użyć XF63 i rozjaśniać od niego...?

Re: Czołki Srołki 1:72

: wt 17 lip 2018, 20:32
autor: hiwis
To już Ty tam Panzera męcz albo inszego z pierwszej ligi , ja to przy nich okręgówka, a poza tym w większości pyndzlem smaruję ;-)

Re: Czołki Srołki 1:72

: śr 18 lip 2018, 22:33
autor: Ojciec Dyrektor
Kibicuje. Zasiadam w pierwszej grzendzie.

Re: Czołki Srołki 1:72

: czw 19 lip 2018, 20:34
autor: bazylms
Też patrzę.

Re: Czołki Srołki 1:72

: pt 20 lip 2018, 23:59
autor: Szydercza Gała
No to tera mnie tu zamiast paczać i zasiadać, zeznawać jak na śfientej spowiedzi...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jakieśtam różne pizdryki poprzyklejałem i walnąłem podkładem i tera tak:
1.Kolorem wyjściowym bedzie tamkowy xf63 potem rozjaśniany. Chciałem zrobić mu odwróconą modulacjem zenitalnom... chyba :lol: :lol: Znaczy się rozjaśnić doły skosów przy błotnikach na kadłubie i przy kadłubie na wieży. Tak / nie?
2. Ten szary rozjaśniać białym czy są jakieś inne sztuczkowe pomysły? Pamietam że Kamil gdzieśtam robił na tym kolorze cienie niebieskim clearem....
3. Jak się zabrać za ukałd jezdny, najpierw pomalować gąski czy koła?
Jutro najpierw biere się za statka, więc za kolorowanki na czołku zabiorę się wieczorem, do wtedy czekam na odpowiedzi, za mendrkowanie po fakcie, kula w łeb :lol: :lol: :lol:

Re: Czołki Srołki 1:72

: sob 21 lip 2018, 02:02
autor: Ojciec Dyrektor
Autor byeongsookim

Obrazek

EDIT: poprawiłem Ci linka OJCU, bo się fotka nie wyświetlała :)

Re: Czołki Srołki 1:72

: sob 21 lip 2018, 02:31
autor: Szydercza Gała
Tak właśnie Ojcu, coś w ten deseń.